index.php Logo BIP logo bipwww.bip.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Krupski Młyn Czcionka: rozmiar domyślny Czcionka: rozmiar większy Czcionka: rozmiar największy Kontrast domyślny Kontrast biało-czarny
 

Opis elementów na stronie

MENU - Po lewej stronie ekranu znajduje się menu, które jest definiowalne przed adminstratora serwisu. Wybór menu jak i podmenu następuje przez jednokrotne klikniecie myszką na właściwej pozycji.

INSTRUKCJA OBSŁUGI - odnośnik do podstrony zawierającej instrukcję korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej. (właśnie czytasz ten dokument)

REDAKCJA - odnośnik do podstrony zawierającej informację o osobach odpowiedzialnych za redagowanie Biuletynu.

ADMINISTRACJA – odnośnik do podstrony zawierającej okno logowania do modułu administracyjnego. Prawo do logowania posiadają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy/redaktorzy Biuletynu i prawa te są przydzielane przez administratora.

STATYSTYKA ODWIEDZIN - pozwala na przeglądane statystyki odwiedzin w rozbiciu na miesiące lub lata dla każdego dokumentu i każdej pozycji menu. W Panelu Administracyjnym znajduje się jeszcze bardziej szczegółowe przedstawienie zmian

SZUKAJ – okno wyszukiwarki ogólnej.

Informacje nieudostępniane w Biuletynie - ta pozycja jest definiowana przez Adminsitratora. GROneT sugeruje, aby znajdowała się w dziale Inne.

Rejestr zmian - odnośnik do tej strony znajduje się pod każdą stroną z dokumentami prezentowaną w serwisie. Zbiorcza informacja na temat wszystkich zmian znajduje się w Panelu Adminstracyjnym.

Nawigacja

Nawigacja na stronach Biuletynu Informacji Publicznej odbywa się za pośrednictwem aktywnych elementów Menu po lewej stronie. Wyberając jednen z elementów menu, użytkownik przechodzi do poszczególnych katalogów przypisanych do wskazanego elementu lub jest przenoszony na stronę prezentującą szukana informację.

Klikając w logo logo BIP użytkownik jest odsyłany na stronę główną Biuletynu. Klikając na adres www.gov.bip.pl uzytkownik jest przenoszony na główną stronę BIP.

Praca z dokumentami

Dokumenty zamieszczone w Biuletynie są dostępne przez wybranie:

 • jednej z pozycji menu po lewej stronie
 • klikięcie na tytuł dokumentu wyświetlony w wyniku przeszukania serwisu (po wpisanu szukanej frazy w polu SZUKAJ)
 • Format prezentacji danych w poszczególnych dokumentach zależy całkowicie od inwencji osoby wprowadzajacej taki dokument.

  Jeżeli dokument posiada załączniki, zostanie to zaznaczone wraz z informacją o nazwie dołączonego pliku na dole każdej z prezentowanych stron Biuletynu

  Wyszukiwanie

  Zawartość Biuletynu może być przeszukiwana po treści dokumentów przez wpisanie szukanej frazy w plu Szukaj

  Wyszukiwanie rozpoczyna się po wpisaniu w okno wyszukiwania - znajdujące się na każdym poziomie Biuletynu - wyrazu bądź frazy. Podczas takiego wyszukiwania system przeszukuje wszystkie pola bazy danych zawierające informację (ale nie menu czy tytuły dokumentów)

     Podmiot udostępniający informację Gmina Krupski Młyn
  Osoba i czas wytworzenia informacji  Wersja do druku
  Osoba i czas wprowadzenia informacji do BIP  Statystyka odwiedzin
  Osoba i czas ostatniej aktualizacji  Historia zmian