index.php Logo BIP logo bipwww.bip.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Krupski Młyn Czcionka: rozmiar domyślny Czcionka: rozmiar większy Czcionka: rozmiar największy Kontrast domyślny Kontrast biało-czarny
 
OGŁOSZENIA -> RAPORT O STANIE GMINY

Przedstawienie Raportu o stanie Gminy to nowy obowiązek wynikający ze zmiany przepisów ustawy o samorządzie gminnym. Gmina Krupski Młyn opracowała już stosowny dokument. Będzie on przedmiotem debaty w czerwcu br. na sesji Rady Gminy. Wówczas Rada Gminy oprócz głosowania nad absolutorium dla Wójta będzie głosowała w sprawie udzielenia Wójtowi wotum zaufania. W związku z powyższym zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną dokumentacją.

Krupski Młyn, 10 czerwca 2019 roku

Uprzejmie informuję, iż 25 czerwca br. o godzinie 10.00 w Sali posiedzeń Rady Gminy przy ulicy Głównej 5 w Krupskim Młynie odbędzie się sesja Rady Gminy Krupski Młyn na której m.in.: przedstawiony zostanie przez Wójta Gminy Krupski Młyn Pana Franciszka Sufę Raport o Stanie Gminy Krupski Młyn w 2018 roku. Jednocześnie zostanie przeprowadzona debata nad przedstawionym raportem, w której mogą brać udział mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, powinien najpóźniej do 24 czerwca br. złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy Krupski Młyn pisemne zgłoszenie udziału, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Lista poparcia powinna oprócz podpisów mieszkańców obejmować ich imiona i nazwiska oraz adresy zamieszkania. 

Zachęcam do udziału w debacie nad Raportem o Stanie Gminy Krupski Młyn w 2018 roku.

Wójt Gminy

(-) Franciszek SufaPodmiot udostępniający informację Gmina Krupski Młyn
Osoba i czas wytworzenia informacji  Wersja do druku
Osoba i czas wprowadzenia informacji do BIP Rafał Tropper 2019-05-29 08:03  Statystyka odwiedzin
Osoba i czas ostatniej aktualizacji Katarzyna Michałek 2019-06-11 12:11  Historia zmian